15. ročník Běhu naděje v Kácově

15. ročník Běhu naděje v Kácově

Základní škola a Mateřská škola Kácov, okres Kutná Hora pořádala dne 31. 5. 2019 již 15. ročník Běhu naděje v Kácově. Tato akce již tradičně symbolizuje boj se zákeřnou rakovinou. Celkem se zaregistrovalo 230 účastníků. Na příspěvcích bylo vybráno 3.872,-- Kč do 5 zapečetěných pokladniček rozmístěných v Kácově a částku jsme odeslali na výzkum této nemoci firmě Skutky naděje o.s..

V 8:00 hodin zahájil akci pan ředitel Mgr. František Procházka a paní starostka Mgr. Soňa Křenová. Děvčata ze 3. třídy pod vedením paní učitelky Martinákové předvedla sportovně taneční vystoupení . Poté se všichni žáci se svými pedagogy odebrali na stanoviště deseti netradičních disciplín a postupně za třídu plnili dané „sportovní“ úkoly (šipky, florbal- střelba na bránu, golf, hod medicinbalem, střelba ze vzduchovky, chůdy, skok z místa, člunkový běh, přesah přes židli, létající koberec atd.).

V 10:00 hodin pan ředitel odstartoval první účastníky – děti z mateřské školy. Trať byla dlouhá cca 2,5 km a vedla Novou Čtvrtí k Zahradnictví Šárky Michálkové a kolem hřbitova zpět ke 2. stupni ZŠ. V cíli každý účastník obdržel diplom, jablko a ovocného nebo smetanového nanuka. Celé akce se opět nadšeně účastnili i žáci 2. třídy ZŠ Hostýnská, Praha 10, kteří přijeli již tradičně s naší bývalou paní učitelkou Mgr. Janou Sejkovou.

Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným zaměstnancům školy 15. ročník Běhu naděje zorganizovat a firmám Bidvest Czech Republic s.r.o. a MIPA Miroslava Pally za občerstvení pro účastníky. Těšíme se na další ročník Běhu naděje.

Fotogalerie:
https://kolopetr.rajce.idnes.cz/31.5.2019_Beh_nadeje

https://zsamskacov.rajce.idnes.cz/BEH_NADEJE_2019_-_31.5.2019Vloženo: 12.06.2019 | Zobrazeno: 695x | Autor: Zedníčková

 
All rights reserved
©ZŠ a MŠ Kácov, okres Kutná Hora 2002 - 2020
Webdesign & Development: FUTURE   
π