Výuka psaní na klávesnici pro 2. stupeň ZŠ - kroužek

V období od 8. 10. - 15. 10. 2020 obdrží každý žák 2. stupně v hodinách IKT přihlašovací údaje pro zahájení výuky psaní na klávesnici. Kroužek probíhá formou školní i domácí výuky v programu ŠKOLA ZAV http://skola.zav.cz/ - počítačem řízená výuka psaní na klávesnici - naučte se psát všemi deseti.

Kroužek je dobrovolný, a každý žák má k vyzkoušení 100 cvičení zdarma, tj.: 2 měsíce tréninku. Od 101 cvičení se může žák rozhodnout, zda bude dále pokračovat a rodiče mu další lekce uhradí (max.  500,-- Kč).

Výuka ZAV je koncipována jako individuální programovaná výuka, ve které jsou žáci vedeni počítačem a výukou postupují svým vlastním tempem. Školní vedení kroužku ZAV spočívá ve vysvětlení základního prstokladu, jeho kontrola a pomoc při řešení úkolů. Domácí výuka probíhá po vyučování doma nebo v učebně IKT dle domluvy.

Přihlášení studenta:

Vloženo: 09.10.2020 | Zobrazeno: 104x | Autor: Zedníčková