Aktualizace školního řádu od 1. dubna 2022

Po schválení mimořádnou pedagogickou radou (24. 03.)  a po schválení školskou radou (28. 03.) od 1. dubna 2022 nabývá účinnosti aktualizovaný školní řád.

V novém školním řádu došlo v části 6, písmeno g, k úpravě znění textu. Tento bod upravuje používání mobilních telefonů a jiných elekronických zařízení ve škole.

Nové znění:

g) Mobilní telefony nebo jiná elektronická zařízení žáci neprodleně po příchodu do školy vypínají a   tato zařízení zůstávají během výuky i přestávek vypnutá a odložená ve školní brašně, tzn., že se bez svolení vyučujících zakazuje jejich používání. Výjimkou je jejich používání v nezbytném rozsahu ze zdravotních důvodů. Při neuposlechnutí může být přístroj odebrán a po vyučování vrácen.

Vloženo: 30.03.2022 | Zobrazeno: 869x | Autor: Procházka

Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek