TOULKY PŘÍRODOU SE ŠKOLNÍ DRUŽINOU

Na základě této myšlenky jsme v březnu 2011 oslovili Lesy ČR s.p. a získali jsme sponzorský dar na realizaci projektu ?TOULKY PŘÍRODOU SE ŠKOLNÍ DRUŽINOU?, jehož součástí byl i nákup kompletního mobiliáře do ŠD (skříňky, víceúčelová sestava, 2 pohovky, koberec, nástěnky).

Splnění tohoto cíle ale předcházeli další přípravné, provozní a údržbářské práce. Z tohoto důvodu jsme požádali místní podnikatele, úřady a firmy o finanční pomoc na rekonstrukci a modernizaci místnosti Školní družiny při 1. stupni ZŠ. Na začátku letních prázdnin proběhlo vymalování celé místnosti, výměna starého radiátoru a také nákup nových společenských her pro děti ŠD. Finanční příspěvek na zajištění výše uvedených prací nám zaslal Obecní úřad Psáře, Obecní úřad Tichonice, Obecní úřad Zbizuby, pan Daniel Korol a firma Foliant EU, s.r.o.

Fotodokumentaci si můžete prohlédnout na stránkách naší školy: www.zskacov.cz v sekci fotogalerie nebo na facebooku: http://www.facebook.com/zsamskacov.

Vloženo: 2011-12-02 | Zobrazeno: 1706x | Autor: Blanka Zedníčková