ŽÁDOST O SPONZORSKÝ DAR

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás oslovit se žádostí o sponzorský dar naší škole, který bychom rádi využili na zakoupení 14 ks licencí operačního systému SW MS Windows XP Professional CZ SP2 OEM .

Dne 25. 5. 2007 jsme obdrželi formou nepeněžního sponzorského daru 15 ks funkčních počítačů bez instalačního softwaru. Využitím těchto počítačů posuneme práci našich žáků v počítačové učebně na vyšší úroveň. Abychom toho dosáhli, objednáváme 14 ks licencí pro výše uvedený operační systém. Předpokládané celkové náklady na pořízení činí Kč 49.000,--.

Od oslovených organizací jsme zatím získali k dnešnímu dni částku Kč 2.500,--.

Vážení rodiče, uvítáme jakýkoliv příspěvek, kterým nám pomůžete při uskutečňování našeho vzdělávacího záměru.

Každý poskytnutý finanční, popřípadě věcný příspěvek bude deklarován darovací smlouvou. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailu: zs.kacov@worldonline.cz nebo na telefonním čísle 327 324 229 a 327 324 737.

Děkujeme předem za Vaši podporu a přejeme mnoho úspěchů ve Vaší práci i v osobním životě.

Mgr. Ondřej Kolařík
Vloženo: 23.11.2007 | Zobrazeno: 3473x | Autor: Blanka Zedníčková