SOUTĚŽ ? Mladí žurnalisté ?

REDAKCE ŠKOLNÍHO ČASOPISU "MEGAMAZEC" SE PŘIHLÁSILA DO ROČNÍ SOUTĚŽE PRO ŠKOLNÍ ROK 2007 - 2008 - " Mladí žurnalisté ?.
PODROBNOSTI:
V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE S NOVOU SOUTĚŽÍ
přicházejí členové redakční rady školního časopisu FELIX ze ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského a věří, že se jejich iniciativa a nová soutěž opět setká se zájmem na školách. Projekt se jmenuje ?Mladí žurnalisté? a je určený redakčním radám školních časopisů po celé České republice.
Po úspěšných soutěžích DĚTI DĚTEM, SVĚT ANDERSENOVÝCH POHÁDEK 3 D a letošní tvůrčí soutěži KOUZELNÝ SVĚT LOUTEK jsme pro vás připravili soutěž pro redakce a redaktory školních časopisů.
Pracuje na vaší škole redakce školního časopisu ? Tak právě pro vás je určena naše nová letošní celoroční soutěž. Právě v této soutěži můžete představit svoji práci a podělit se o zkušenosti, které s touto prací máte. Současně si prostřednictvím této soutěže můžete se svými kamarády vyměňovat dobré nápady a zkušenosti z tvorby školních časopisů.

Jak bude soutěž náročná ?
Vůbec nebude náročná. Chceme jen od redakcí, aby v soutěži představili svůj školní časopis, který v závěru této naší soutěže vystavíme a některé redakce, které navrhne porota, také oceníme. Na závěrečnou výstavu prací redakcí školních časopisů potom pozveme školy z Chomutovska, veřejnost a všechny zájemce a velice rádi jim ukážeme, co všechno dovedou děti na základních školách a v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. Kromě několika výtisků vašich školních časopisů bude potřebné do soutěže poslat společnou fotografii redakční rady a soutěž bude také příležitostí pro prezentaci práce některého z redaktorů.
Chystáme se také, že na závěr soutěže, na vernisáž výstavy, pozveme ty redakce, které budou navrženy k ocenění a v rámci tohoto setkání uspořádáme další zajímavé doprovodné akce. To však všechno budeme pečlivě připravovat jako závěrečné překvapení. Bude to taková tečka za tímto školním rokem.
O všem, co se bude v naší nové soutěži dít vás budeme informovat na webových stránkách naší školy, které si můžete proklikávat na adrese
www.12zscv.cz
Vloženo: 22.01.2008 | Zobrazeno: 2309x | Autor: Blanka Zedníčková