PŘIPRAVOVANÉ PROJEKTY NAŠÍ ŠKOLY

Druhý stupeň naší školy se zapojí do dvouměsíčního projektu škola za školou. Budou mezi sebou soutěžit jednotlivé třídy ve vědomostních testech, které budou plnit on-line. V rámci výuky a doma. Přístup k těmto testům budou mít denně od 7.30 do 18 hodin. Naše škola tímto projektem chce podpořit nadané žáky a domácí přípravu našich žáků na vyučování. Každých 14 dní učitelé vyhodnotí 4 nejúspěšnější žáky věcnými dárky a po 7.4. bude finálové vyhodnocení celého projektu. 3 nejúspěšnější žáci celého dvouměsíčního klání získajím věcné dary a také budou vyhodnoceny jednotlivé třídy. 4 zástupci nejúspěšnější třídy se zúčastní televizního natáčení dobrodružné dětské soutěže " Případy detektiva Packala". (Každou sobotu na Čt1 v 9.45 nebo v 9.50).

Žáci 8. a 9. tř. se zúčastní i druhého projektu " Albrecht z Valdštejna". Jeho cílem je představit a přiblížit žákům tuto rozporuplnou osobnost v souvislosti s českými a evropskými dějinami. Projekt bude probíhat v rámci některých vyučovacích hodin minimálně do konce měsíce února.
Součástí projektu bude návštěva stejnojmenné výstavy ve Valdštejnském paláci v Praze.
Vloženo: 11.02.2008 | Zobrazeno: 1985x | Autor: Soňa Křenová