ŠPUNTÍCI natáčeli s Českou televizí

Škola za školou v Kácově

Všechno začalo 7. únorem. Naše škola získala pro žáky dvouměsíční licenci na portálu www.skolazaskolou.cz zdarma. Všechny čtyři třídy 2.stupně naší školy se na portálu zaregistrovaly jako gangy:
KÁCOVÁČCI (9.TŘ.),EINSTEINI KÁCOVA(8.TŘ.),ŠPUNTÍCI(7.TŘ.),GIGA ŠPUNTÍCI(6.TŘ.).
Po celé dva měsíce doplňovali žáci různé testíky ze všech vyučovacích předmětů, za které dostávali body. Cílem bylo nasbírat co nejvíce bodů, tj. doplnit co nejvíce testů. Nejlepší gangy z celé republiky se za odměnu zúčastnily televizního natáčení jednotlivých dílů detektivního seriálu pro děti ?PŘÍPADY DETEKTIVA PACKALA?.
Gangu 7. třídy se podařilo dosáhnout ve hře vítězství, umístili se na celkovém druhém místě. V sobotu 29.3.2008 se zúčastnili dalšího dílu natáčení.
Natáčení bylo velmi napínavé a zajímavé. Sedmou třídu reprezentovalo čtyřčlenný tým: Michaela Volfová, Nikola Tyrpáková, Jaroslav Němec a Ondřej Peroutka. Točilo se od 8 hodin ráno do odpoledních 16 hodin. Filmovalo se v Kersku a v pivovaru Nymburk (v místech, kde se natáčely Hrabalovy filmy Postřižiny a Slavnosti sněženek a s nimiž byl Hrabalův život spojen).
Tento díl bude vysílat Česká televize v sobotu 3. května v 9.45 hodin na 1. programu.
Dívejte se, jak to všechno dopadlo.

SLEDUJTE FOTOGALERII, NAJDE TE TAM FOTO REPORTÁŽ...
Mgr. Soňa Křenová, ZŠ a MŠ Kácov
Vloženo: 01.04.2008 | Zobrazeno: 2147x | Autor: Soňa Křenová