Informace před vydáním rozhodnutí o přijetí do MŠ

V pondělí 27. 05. 2024 budou zveřejněny výsledky přijímacího řízení do MŠ pro školní rok 2024/2025. Přijato může být nakonec jen 17 dětí - muselo dojít ke snížení kapacity MŠ o 1 dítě v souladu s vyhláškou.

Jsou 2 možnosti:

1) pokud svoje číslo pro přijímací řízení najdete na rozhodnutí - vaše dítě bylo přijato a budete kontaktováni přímo MŠ

2) pokud svoje číslo nenajdete, vaše dítě nebylo přijato (v přijímacím řízení obsadilo horší než 17. místo) a můžete si rozhodnutí o nepřijetí vyzvednout v ředitelně školy od 27. 5. do 29. 5. 2024 (jinak vám musí být odesláno doporučeným dopisem s dodejkou). Jestliže vaše nepřijaté dítě již nyní navštěvuje dětskou skupinu Kácováček, může pokračovat v docházce tam. Pokud vaše dítě zatím tuto dětskou skupinu nenavštěvuje, může si tam podat přihlášku (uvolní se tam několik míst) - více informací na stránkách městysu Kácov (www.kacov.cz).

Vloženo: 24.05.2024 | Zobrazeno: 102x | Autor: Procházka